Godny uwagi wywiad z Mateuszem Grzesiakiem

Czasem mam takie dni, że siadam do komputera i przeszukuję Internet w poszukiwaniu ciekawych artykułów czy też nagrań wideo. Przedzierając się przez gąszcze filmów na YouTube oglądam przemówienia ludzi z otwartym umysłem, aby otworzyć się na czyjś punkt widzenia. Wczoraj trafiłem na genialny wywiad z Mateuszem Grzesiakiem o którym pewnie już niejednokrotnie słyszałeś. Jest to wywiad po publikacji książki AlphaHuman, ale odpowiedzi których udziela Mateusz są naprawdę mocne.

Poniższy cytat z wywiadu oddaje niemalże w zupełności to co ja ostatnio zrozumiałem i co wywołało ogromną zmianę w moich przekonaniach.

 

“To wszystko w jaki sposób ja siebie kreowałem kim ja chce się stać w życiu, do mnie nagle dotarło, że ja nie chcę się stawać kimś, tylko ja chce być sobą, bo mialem takie doświadczenia życiowe, które doprowadziły mnie do tego, że to co budowałem na obrazach w mojej głowie, kim ja się stanę w przyszłości – straciło sens. I dla mnie zaczęło mieć sens to czego ja doświadczam i to z czego się absolutnie cieszę.”

 

 

[http://www.youtube.com/watch?v=ZZsA7abe1V0]

Daj lajka!