Kontakt

[av_fullscreen size=’extra_large’ animation=’slide’ autoplay=’false’ interval=’5′ control_layout=”]
[av_fullscreen_slide slide_type=’image’ id=’3780′ position=’bottom left’ video=” mobile_image=” video_cover=” title=’Porozmawiajmy’ custom_title_size=” custom_content_size=” caption_pos=’caption_right caption_right_framed caption_framed’ link_apply=’button’ link=’lightbox’ link_target=” button_label=’Skontaktuj się ze mną’ button_color=’light’ link1=’manually,http://’ link_target1=” button_label2=” button_color2=’light’ link2=’manually,http://’ link_target2=” font_color=” custom_title=” custom_content=”][/av_fullscreen_slide]
[/av_fullscreen]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

Jeżeli chciałbyś napisać do mnie maila, chciałbym, żebyś najpierw przeczytał krótkie FAQ.

1. Czy możemy wymienić się linkami? Przeprowadzić kampanię?

I tak i nie. Nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każdą propozycję rozważam indywidualnie, jednak jak najbardziej możesz wysłać maila z zapytaniem.

2. Czy bloga redagujesz sam?

Tak, ten blog redagowany jest tylko i wyłącznie przeze mnie. Nie planuje w najbliższej przyszłości tego zmieniać. Nie akceptuję wpisów gościnnych.

3. Czy mogę napisać do Ciebie maila z osobistym problemem?

Tak, taką możliwość uruchomiłem uprzednio na moim blogu www.centrumdoskonalenia.blogspot.com . Opcja nadal jest aktualna, jednak jeżeli oczekujesz ode mnie merytorycznej i wartościowej odpowiedzi, jednoznacznie wyrażasz zgodę na publikację Twojego listu na blogu. Zastrzegam sobie prawo do nie odpisania na maila lub pobrania stosownej opłaty.

4. Czy odpisujesz na wszystkie maile?

Nie.

E-maile proszę kierować na na [email protected]

Pozdrawiam,

[/av_textblock]