Kreatywny konkurs dla każdego:)

Drodzy Państwo, uprzejmie informuję, że wraz z dniem dzisiejszym ogłaszam konkurs. Kreatywny konkurs dla każdego, a dla najlepszych nagrody.

Na czym będzie polegał konkurs?

Z pewnością w życiu przytrafiły Ci się sytuacje kiedy musiałeś/-aś wykazać się ogromną odwagą. Właśnie w tym momencie musiałeś/-aś schować swój strach do kieszeni i zmotywowanym, pewnym siebie krokiem przystąpić do działania.

  • Twoim zadaniem będzie napisanie artykułu w którym opiszesz swoje wrażenia, kiedy zrobiłeś coś niesamowitego. Coś co zapamiętałeś na długi czas. Coś co wymagało od Ciebie ogromnej dawki motywacji.
  • To jedna z tych chwil, kiedy musisz zachować zimną krew i zmotywować się do działania.
  • Skok ze spadochronem, skok na bungee, jakaś inna ekstremalna sytuacja z waszego życia, podejście do kobiety na ulicy 🙂
  • Napisz dlaczego to zrobiłeś, jak się czułeś przed wykonaniem danego zadania, jak się czułeś tuż po wykonaniu, co Cię motywowało.
  • Bądź kreatywny!

W jakiej formie ma być artykuł?

Artykuł w formie historii opowiadaną z punktu widzenia pierwszej osoby. Długość bez znaczenia. Zdjęcie mile widziane. 🙂

Kto ocenia?

Jury jednoosobowe, oczywiście jak najbardziej obiektywne, czyli.. JA. 🙂

Kto wygra?

Wygra autor historii, która będzie napisana w najbardziej porywający sposób. Zaintryguj mnie, zaciekaw, pokaż jak niesamowita była to chwila w Twoim życiu. Daj ponieść się emocjom i stwórz arcydzieło!

Jakie są nagrody?

Na to wszyscy czekali. Wygrywają 3 pierwsze miejsca.

  • 1 miejsce – publikacja wpisu na blogu + promocja w Social Mediach + mailing + prywatna konsultacja ze mną na Skype + Voucher o wartości 99zł do wykorzystania w serwisie Vitalia.pl na 30dniowy dostęp do usługi VitaMotywacja. więcej info na temat tej usługi tutaj.
  • 2 miejsce – publikacja wpisu na blogu + promocja w social mediach + konsultacja ze mną na Skype
  • 3 miejsce – publikacja wpisy na blogu + promocja w social mediach.

Wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w konkursie otrzymają uścisk ręki autora jednego z największych blogów motywacyjnych – Motywacja-Blog.PL 🙂

Do kiedy trzeba przysłać artykuł?

Na artykuły czekam do 9.04.2012 do 23:59.

Gdzie wysyłać artykuły?

info@motywacja-blog.pl

Jeżeli macie jakieś pytania, pytajcie w komentarzach bądź mailowo!

Daj lajka!