[LIST] Dziękuję za dawkę motywacji

Dobry wieczór,

O twojej działalności dowiedziałam się dzięki Tomkowi z kanału Rozwojowiec.Zasubsktrybowałam codzienne cytaty i zobaczyłam , że piszesz bloga … Mam zwyczaj czytania/oglądania itp wyszystkiego OD POCZĄTKU więc codziennie czytam jeden wpis na twoim blogu – od począku jego powstania 🙂

Piszesz fenomenalnie i mam wrażenie , że piszesz o mnie i do mnie. Czasami uśmiecham się pod nosem, czasami czytam 3 razy jeden akapit a czasem płaczę ze wzruszenia. Przemawia do mnie Twoje pisanie , sprawia że zaczynam się zastanawiać, analizować. To jest niezwykłe dla mnie bo znalazłam coś czego bardzo potrzebowałam. Jestem osobą która boi się zaryzykować, wie gdzie popełnia błędy, ale je powiela. Z każdym dniem jednak dostrzegam coś nowego i czuję , że mogę więcej i zaczynam wreszcie marzyć i wierzyć, że mogę te marzenia zrealizować.

Chciałabym Ci podziękować za całą pracę jaką wkładasz w pisanie postów, naprawdę dajesz mi dużo pozytywnej energii i chęci do działania.

DZIĘKUJĘ

Jakże miło mi było kiedy dziś otworzyłem ten list z kubkiem kawy w ręku! Cóż pozostaje mi powiedzieć.. Dziękuję – bo nic poza tym nie ciśnie mi się na usta. Niezmiernie się cieszę, że jest pewne grono osób, które doceniają moją pracę, stale śledzą i komentują bloga. Ze swojej strony mogę zapewnić, że w najbliższym czasie nic się nie zmieni (nawet po końcu świata blog będzie nadal istniał!) Takie listy to dodatkowe paliwo napędzające mnie do kontynuowania działalności. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję!

 

Daj lajka!