Moja praca licencjacka

Z racji licznych próśb o udostępnienie mojej pracy licencjackiej, dzisiaj postanowiłem to uczynić. Temat pracy to Wpływ globalnego kryzysu finansowego 2008 na gospodarki światowe. Jeśli chcecie wiedzieć naprawdę co się dzieje w Europie, USA i Polsce; jak wygląda nasza kondycja finansów publicznych, jaka jest skala prawdziwego bezrobocia to proponuję się zapoznać z lekturą. Nie jest to oczywiście praca doktorancka, ale krótka, merytoryczna praca w formie wiedzy w ‘pigułce’. Może z tematyką strony – motywacja – niewiele ta praca ma wspólnego, aczkolwiek jest to godny polecenia materiał dla osób zainteresowanych gospodarką i ekonomią.

Uprzedzam, że prawa chroniona jest prawami autorskimi dlatego też nie radzę “przywłaszczać sobie” fragmentów bez podania źródła oraz autora.

LINK DO PRACY

Daj lajka!
  • Interesujące.

  • Zuzzz

    Myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby skorzystać z usług firm które zajmują się tym zawodowo i profesjonalnie. Ja pisząc pracę magisterską poprosiłam o pomoc http://www.pisanie-prac.org.pl i tam szybko doradzili i podpowiedzieli mi jak napisać pracę zaliczeniową. Myślę że Tobie też by pomogli 🙂

  • Super, dziękuję. Czuję się zainspirowana do pisania własnej pracy licencjackiej.