Napisz do mnie!

Z racji tego, że dostaję od was coraz więcej listów zarówno z podziękowaniami jak i problemami chciałbym przede wszystkim serdecznie podziękować wszystkim za przesłane maile! Wasze słowa krytyki jak i szczere słowa uznania są dla mnie na wagę złota. Jeszcze raz dzięki!

Przypominam wszystkim zainteresowanym o możliwości pomocy z mojej strony. Możecie napisać do mnie maila z problemami, przemyśleniami, wątpliwościami bądź też wszelkimi pytaniami, które was dręczą. Chciałbym w tym miejscu zaznaczyć, że jeżeli decydujesz się na wysłanie listu, wyrażasz zgodę na jego publikację. Jeżeli chcesz aby dane zostały zmienione, poproś o tym w treści maila. Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

Z moich obserwacji wynika, że większość ludzi ma podobne wątpliwości i problemy dlatego też pragnę zamieszać listy na łamach bloga aby każdy mógł na tym skorzystać jak najwięcej.

W szczególności chciałbym pozdrowić wszystkich studentów psychologii, którzy często zadają mi pytania odnośnie mojego spojrzenia na zagadnienie między innymi szczęścia, sukcesu czy motywacji. 🙂

Mój adres e-mail znajdziesz na górze strony w linku NAPISZ DO MNIE.

Do zobaczenia!

Daj lajka!