Przerwa. Plany na najbliższe miesiące

Jak z pewnością zauważyliście, nie pisałem od ponad 3 tygodni. Maj był dość intensywnym miesiącem, gdzie poprowadziłem kilka szkoleń. Po nich przyszedł czas na refleksję, przemyślenia i zasłużony odpoczynek.

Z racji małych problemów zdrowotnych praktycznie przez cały czerwiec nie publikowałem żadnych wpisów, ale że wszystko jest już OK, wpisy powinny pojawiać się regularnie.

Jakie są plany na najbliższe miesiące?

  • Zmiana wyglądu strony. Na przełomie lipca-sierpnia strona zmieni swój wygląd na bardziej profesjonalny. Rezygnuję z typowo “blogowego” wyglądu strony, gdzie blog będzie częścią strony, a nie jej całością.
  • Cykliczne szkolenia. We wrześniu mam w planach zorganizowanie dwóch szkoleń:
    • Wystąpienia publiczne – poziom podstawowy. Będzie to podobna edycja do warsztatu, który zorganizowałem w Lublinie. Więcej informacji tutaj.
    • Praktyczne seminarium rozwoju osobistego – wydarzenie poświęcone motywacji, wyznaczaniu celów, praktycznych rad odnośnie poprawy własnego życia. Więcej informacji wkrótce.
  • Wystąpienia gościnne na uczelniach. Na chwilę obecną współpracuję z warszawskimi uczelniami takimi jak UKSW czy SGH. Chcę rozszerzyć liczbę uczelni partnerskich o kolejne znane uczelnie (nie tylko te w Warszawie). Jeżeli należysz chciałbyś usłyszeć mnie na swojej uczelni skontaktuj się ze mną na [email protected] 🙂

Na blogu zaczną pojawiać się artykuły poświęcone nie tylko motywacji, ale również związane z szeroko pojętym lifestylem. Ideą, którą się kieruję jest zmiana bloga tematycznego w bloga personalnego. Pojawią się recenzje filmów, książek, artykuły eksperckie, wpisy z humorem.

Korzystając z okazji zadam pytanie – jakie wpisy najchętniej czytasz?

Odpowiedz proszę w komentarzu.

Daj lajka!