Urlop

Dawno nie pisałem i z pewnością wielu z Was to zauważyło. Raz na jakiś czas w życiu człowieka przychodzi taki moment, kiedy czujemy, że potrzebujemy przez jakiś czas odpocząć. Taki stan zaczął powoli dopadać mnie w sierpniu, lecz niestety ze względów logistycznych zmuszony byłem przełożyć swój urlop na wrzesień.

Wyjeżdżam z kraju by przez tydzień odpocząć od SMS’ów, telefonów, maili, informacji, miasta w którym żyję, osób z którymi widuję się codziennie. Jadę by przez tydzień przenieść się do innej rzeczywistości, spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy i wrócić pełny pozytywnej energii.

Wszystkich tych, którzy napiszą do mnie e-mail z prośbą o radę lub umówienie się na konsultację informuję, iż w dniach 14-20.09 będę offline.

Życzcie mi udanej podróży. Po powrocie wracam z pełną głową kreatywnych pomysłów.

Do usłyszenia!

Polecane książki

6 comments add your comment

  1. Ja urlop miałem bardzo, bardzo, bardzo długi. Po skończeniu szkoły nie mając pomysłu na siebie, a doskonale wiemy jak śmieszną instytucją jest polskie szkolnictwo imałem się wielu prac. Od telemarketera po budowlańca. Jak rozpocząłem nową pracę to czasem brakuje mi tych kilku dni urlopu 🙂

Leave a Comment