Wiosenny powiew świeżości

Za oknem właśnie zawitała wiosna a wraz z nią pierwsze ciepłe promienie słońca. Na chodnikach pojawiły się pierwsze “miejskie przebiśniegi” a dodatnia temperatura zachęca do pieszych wędrówek. Tak to właśnie moja ulubiona pora roku wkroczyła do naszego kraju. Mam dla Ciebie czytelniku garść przydatnych informacji. Wiosna to czas zmian, wszystko budzi się do życia po mroźnej zimie. Blog również kontynuując swój rozwój zmieni się w kilku kwestiach:

Jakie zmiany ujrzysz w najbliższych tygodniach?

 1. Wpisy będą pojawiać się 2x w tygodniu.
  Nie jestem w stanie pisać częściej, ponieważ trudno jest mi pogodzić życie prywatne, studia, kobietę, pracę i bloga jednocześnie. Jeśli jest tu ktoś kto sądzi, że napisanie notki zajmuje 5 minut, niechaj pierwszy rzuci kamień. Jakość publikacji pozostanie bez zmian – nadal będę dawać z siebie tyle ile mogę, abyś czerpał z moich publikacji jak najwięcej.
 2. Możliwość wpisów gościnnych.
  Niniejszym uroczyście ogłaszam możliwość publikacji wpisów gościnnych. Na razie uruchamiam taką możliwość w formie testu – zobaczymy jakiej jakości wpisy będą pisać autorzy gościnni. Zastrzegam sobie prawo do odrzucenia artykułu ze względu na niską jakość/złe przekonania/własne widzi misie. Po więcej informacji zapraszam na maila.
 3. Nowy cykl wpisów – 30dniowe wyzwanie.
  To, że prowadzę bloga motywacyjnego wcale nie musi oznaczać, że sam nie potrzebuję czasami motywacji 🙂 Wręcz przeciwnie! Pomyślałem sobie, iż będę wam świecić przykładem podejmując się raz na jakiś czas jakiegoś wyzwania. Będę opisywać swoje przemyślenia, efekty i samopoczucie. Pierwsze wyzwanie jakie planuję będzie pod koniec marca lub na początek kwietnia. Jakie? Niebawem się przekonasz.
 4. Nowy cykl wpisów “Cele”.
  Mniej więcej raz na kwartał (a może częściej) będę publikować swoją listę celów co chcę osiągnąć i raport co udało mi się zrealizować a gdzie dałem ciała. Mnie osobiście takie wpisy bardzo motywują, więc chciałbym, żebyś i Ty na tym skorzystał(a).
 5. Nowy cykl wpisów “Recenzje”.
  Jeżeli pójdę do kina i obejrzę film, który przewróci mój światopogląd o 180stopni i sprawi, że przez kolejne kilka dni będę chodził jak zahipnotyzowany – z pewnością o nim napiszę. Jeśli w moje ręce wpadnie książka, którą uznam za wartościową chętnie ją zrecenzuję. Jeżeli jesteś autorem ebooka, książki, czegokolwiek i chciałbyś, abym wystawił Ci recenzję – skontaktuj się ze mną.
 6. Nowy cykl wpisów “Na luzie”.
  Doszedłem do wniosku, że na blogu jest zbyt dużo poważnych wpisów, merytoryki a za mało luźnych wpisów. Poznasz moje specyficzne poczucie humoru, spojrzenie na niektóre rzeczy. Zobaczysz co mnie śmieszy, a co nie.
  PS. Uwielbiam suchary.

W zasadzie to by było na tyle. Jak właśnie zauważyłeś w najbliższych tygodniach/miesiącach będzie się sporo działo. Mam ambitne plany co do tego bloga – co z tego wyjdzie, zobaczymy. 🙂

Daj lajka!