Bez kategorii

Wracam do blogowania po 3 latach!

Cześć,
Przez ostatnie 3 lata kiedy przestałem pisać bloga czułem wewnętrzną pustkę w obszarze “twórczości”. Pustka ta z czasem przybierała coraz większe rozmiary i w tym roku coś we mnie pękło, ponieważ postanowiłem coś z tym zrobić, wracając do blogowania w nowym, świeżym i bardziej praktycznym wydaniu.

Tak właśnie dziś, 24.05.2020 po tygodniach ciężkiej pracy w pocie czoła zarówno pod kątem programistycznym (bloga zaprojektowałem w 100% samodzielnie) jak i twórczym (treści, które publikuję są w 100% autorskie) powstaje moje nowe „dziecko” – Digad – blog o e-commerce i marketingu.
Sama nazwa łączy w sobie obszary tematyczne z dwóch światów: digital (internet) oraz advertisement (marketing).

Internet i technologia zawsze były mi bliskie, ponieważ już w wieku 6 lat miałem dostęp do komputera, zaczynając przyjaźń z nim na długie lata (trwa do dziś!) i od wczesnych lat nastoletnich dostęp do Internetu.

Obycie z komputerem nigdy nie było dla mnie problemem, a doświadczenie w tym obszarze zdobywałem głównie będąc „osiedlowym informatykiem”, który zawsze służył pomocą. Swoją pierwszą stronę WWW stworzyłem w wieku 14 lat i na samą myśl o niej na mojej twarzy maluje się nostalgiczny, ale szczery uśmiech. Wyglądała okropnie i panował na niej ogromny nieład, lecz była stworzona z niepohamowanej chęci posiadania własnej strony w Internecie.

I tak po dziś dzień, moja przygoda z internetem trwa w najlepsze, gdzie każdego dnia pełen ekscytacji i głowy pełnej pomysłów realizuję się w świecie marketingu oraz e-commerce.

Temat motywacji oraz szeroko pojętej produktywności w dalszym ciągu pozostaje mi bliski i zamierzam raz na jakiś czas blogować również o tym.

Zapraszam na nowego bloga!

Pierwszy artykuł na nowym blogu: https://digad.pl/co-powinienes-wiedziec-zanim-zaczniesz-s…/…

Fanpage: https://www.facebook.com/Digadpl-102997404769795/ (jeszcze nic tam nie ma 🙂 )

Miło mi znów będzie widzieć Twoje lajki i czytać Twoje komentarze wierny czytelniku.

Do zobaczenia wkrótce. 

Daj lajka!