10 najlepszych artykułów na blogu według czytelników

najlepsze artykuły

Dzisiaj postanowiłem zagłębić się trochę w wir analityki internetowej by zobaczyć co najchętniej czytają czytelnicy. Myślę, że dla świeżych czytelników również będzie to ciekawe zestawienie artykułów, które warto przeczytać. Wziąłem pod uwagę czas od początku istnienia bloga do dziś, by być jak najbardziej obiektywnym.

Najlepsze artykuły na blogu:

 1.  Studia zaoczne vs studia dzienne  – Które studia wybrać? Moja osobista analiza – Artykuł bezapelacyjnie bije na głowę wszystkie inne ze względu na Wykop Effect. Aby przejść do wykopanej wersji artykułu i poczytać komentarze kliknij tutaj.
 2. 10 motywujących tapet na pulpit – tutaj przyznam szczerze, jestem bardzo zaskoczony. Artykuł ma kilka miesięcy i jest jednym z najbardziej popularnych na blogu. Jak widać tapety motywacyjne cieszą się dużą popularnością, więc postaram się w najbliższym czasie wrzucić więcej tego typu rzeczy.
 3. Potęga chilloutu. Przemyślenia po 3dniowym wyjeździe – tutaj też jestem bardzo zaskoczony. Nie wiedziałem, że lubicie czytać o podróżach, chilloucie, moich osobistych przemyśleniach. Będzie tego więcej.
 4. Pragnąc lepszego świata, najpierw stwórz go wokół siebie – kolejny wpis nie przekazujący żadnej technicznej wiedzy, ale moje osobiste przemyślenia. Jak widać lubicie czytać tego typu rzeczy. Cholernie mnie to cieszy!
 5. 5 rzeczy, które powinieneś przestać robić – jestem po raz kolejny zaskoczony, że wpis typowo praktyczny jest o wiele niżej w zestawieniu niż wpisy typowo opisowe, gdzie przelewam to co w danej chwili myślę. Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia – koniecznie przeczytaj!
 6. Motywacja według demotywatory & deviantart – kolejny wpis z ciekawymi, motywującymi, życiowymi grafikami. Stary dość. 😀
 7. Jak rozbudzić w sobie motywację w 5 prostych krokach? – praktyczny, konkretny wpis bez zbędnego rozpisywania się. Must read!
 8. Jak wygląda Twój poranek? – wpis bardzo świeży, ale jak widać chętnie czytany. Zobacz jak wygląda mój poranek i porównaj go ze swoim. 😉
 9. O sztuce wyboru oraz inwestycji słów kilka – moim zdaniem, jeden z najlepszych wpisów na blogu, często do niego wracam. Polecam!
 10. Jak spać mniej i być wyspanym? – jak widać dużo osób chce spać krócej i mieć więcej czasu na działanie. Wpis typowo praktyczny, bez lania wody.

A Tobie, który wpis podobał się najbardziej?

Daj lajka!
 • Jola

  Hej Michał, też zdziwiły mnie statystyki, o których piszesz. Ale chyba znalazłam wyjaśnienie. Na Twój blog trafiają ludzie szukający motywacji, mający problem ze zmotywowaniem się, podjęciem działania. A czytając wpisy dot. Twoich przemyśleń, chilloutu, zwątpienia, można dojść do przekonania, że na prawdę nie trzeba być idealnym, perfekcyjnym w każdym calu, zmotywowanym przez cały czas, że słabości są wpisane w nasze życie, że nie jesteśmy cały czas na pełnych obrotach i że to jest normalne… Niestety cały świat wokół wmawia nam, że jest inaczej. Ja jednak jestem fanką wpisów tzw. praktycznych i czekam z niecierpliwością na nie 🙂 Pozdrawiam! Jola

  • Michał Flisiuk

   Coś w tym jest, ja jestem też zdania, że blogów o tym, gdzie autor pisze o czymś do czego doszedł sam w tej tematyce jest coraz mniej, bo królują mądrości z książek. Będą zarówno takie i takie wpisy. 😉

 • Przyznam że jestem tu pierwszy raz. Lecz motywujące tapety zainspirowały mnie do działania. Nawet jedną sobie pobiorę na pulpit. Pozdrawiam.

  • Michał Flisiuk

   Dziękuję, niedługo wrzucę jakieś nowe motywujące tapety 😉

 • Dopiero od kilku dni zaglądam na Twojego bloga. Także w sam raz jako nowej tutaj trafił mi się spis najpopularniejszych tekstów na blogu. Przejrzałam je. Mogę powiedzieć, że kilka tapet mi odpowiada. No i ostatnia, cudowna rada z tekstu dotyczącego spania: wiedz, po co wstajesz 🙂 Rzeczywiście może pomóc.
  Staram się trzymać swoje życie mocno we własnych rękach, ale zewnętrzne doładowanie w formie Twojego bloga może się czasem przydać. Wytrwałości w blogowaniu! 🙂

 • ustawa Wilczka

  doceniam bloga. Polecam zainteresowanym blog wolnościowo-liberalny Roberta Gwiazdowskiego http://www.blog.gwiazdowski.pl/

 • Fantastyczne teskty dotyczące motywacji i najważniejsze napisane od siebie z własnego doświdczenia co bardzo sobie cenie.
  Zapraszam na blog o podobnej tematyce ale nie tylko. Dopiero się rozkręca więc każde wyświelenie to motywacja do działania! 😉
  http://blueeyestotheworld.blogspot.com/

 • Lubię zaglądać na Twój blog, sporo ciekawych pomysłów na motywację na lepsze, “ja”

 • Minowska

  Wszystkich szukających wskazówek jak odnieść sukces w zyciu zawodowym
  zapraszamy do naszego cyklu Cytaty Sentencje Aforyzmy Złote myśli –
  SUKCES. Uważnie analizujemy wypowiedzi wielkich tego świata – polityków,
  pisarzy, malarzy, biznesmenów, a także filozofów. Najważniejsze ich
  myśli przedstawiamy za pomocą przyjaznych infografik. Zawsze łatwo się
  mówi – odniosłem sukces, ale najtrudniej jest ten sukces utrzymać i piąć
  się w górę. Czasami warto zrobić też dwa kroki do tyłu po to by złapać
  równowagę, przemyśleć kolejne posunięcia, opracować skuteczną strategię.
  Zbiór sentencji na temat tego jak odnieść sukces to dobry krok w stronę
  zrozumienia co jest naprawdę ważne, a na co szkoda czasu.
  http://www.lifeandmore.pl/pl/235,63,1494,0,1,cytaty_sentencje_aforyzmy_zlote_mysli_sukces.html

  Trzeba też zrozumieć, że sukces dla każdego człowieka może oznaczać co innego.
  W portalu Life and More – Magazyn Ludzi Sukcesu publikujemy wywiady z
  osobami, które już dosięgnęły szczytów i zrealizowały swoje marzenia,
  osiągnęły sukces w biznesie lub realizuje swoje pasje w sztuce. Warto
  prześledzić co mówią te osoby.

  I na koniec takie abc człowieka
  chcącego coś osiągnąć w życiu – sukces jest jak pieczenie ciasta co
  udowadnia nasz artykuł pt. Jak osiągnąć sukces w życiu piekąc ciasto.
  Polecamy.
  http://www.lifeandmore.pl/pl/221,51,1471,0,1,artykul_sponsorowany_jak_osiagnac_sukces_w_zyciu_piekac_ciasto.html

 • Jerzy IW

  czemu linki nie działają?

 • Wszedłem na chwilę, zostałem na dłużej:)

  Zapraszam do mnie.

 • Renardyn

  polecam nowy blog finansowy
  http://www.renardyn.pl
  Finanse i gospodarka dla wszystkich
  pozdrawiam
  Renardyn