10 najlepszych artykułów na blogu według czytelników

najlepsze artykuły

Dzisiaj postanowiłem zagłębić się trochę w wir analityki internetowej by zobaczyć co najchętniej czytają czytelnicy. Myślę, że dla świeżych czytelników również będzie to ciekawe zestawienie artykułów, które warto przeczytać. Wziąłem pod uwagę czas od początku istnienia bloga do dziś, by być jak najbardziej obiektywnym.

Najlepsze artykuły na blogu:

  1.  Studia zaoczne vs studia dzienne  – Które studia wybrać? Moja osobista analiza – Artykuł bezapelacyjnie bije na głowę wszystkie inne ze względu na Wykop Effect. Aby przejść do wykopanej wersji artykułu i poczytać komentarze kliknij tutaj.
  2. 10 motywujących tapet na pulpit – tutaj przyznam szczerze, jestem bardzo zaskoczony. Artykuł ma kilka miesięcy i jest jednym z najbardziej popularnych na blogu. Jak widać tapety motywacyjne cieszą się dużą popularnością, więc postaram się w najbliższym czasie wrzucić więcej tego typu rzeczy.
  3. Potęga chilloutu. Przemyślenia po 3dniowym wyjeździe – tutaj też jestem bardzo zaskoczony. Nie wiedziałem, że lubicie czytać o podróżach, chilloucie, moich osobistych przemyśleniach. Będzie tego więcej.
  4. Pragnąc lepszego świata, najpierw stwórz go wokół siebie – kolejny wpis nie przekazujący żadnej technicznej wiedzy, ale moje osobiste przemyślenia. Jak widać lubicie czytać tego typu rzeczy. Cholernie mnie to cieszy!
  5. 5 rzeczy, które powinieneś przestać robić – jestem po raz kolejny zaskoczony, że wpis typowo praktyczny jest o wiele niżej w zestawieniu niż wpisy typowo opisowe, gdzie przelewam to co w danej chwili myślę. Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia – koniecznie przeczytaj!
  6. Motywacja według demotywatory & deviantart – kolejny wpis z ciekawymi, motywującymi, życiowymi grafikami. Stary dość. 😀
  7. Jak rozbudzić w sobie motywację w 5 prostych krokach? – praktyczny, konkretny wpis bez zbędnego rozpisywania się. Must read!
  8. Jak wygląda Twój poranek? – wpis bardzo świeży, ale jak widać chętnie czytany. Zobacz jak wygląda mój poranek i porównaj go ze swoim. 😉
  9. O sztuce wyboru oraz inwestycji słów kilka – moim zdaniem, jeden z najlepszych wpisów na blogu, często do niego wracam. Polecam!
  10. Jak spać mniej i być wyspanym? – jak widać dużo osób chce spać krócej i mieć więcej czasu na działanie. Wpis typowo praktyczny, bez lania wody.

A Tobie, który wpis podobał się najbardziej?

Daj lajka!